Lift;Bar;Parkeergarage;Parkeerplaats;Internet;Huisdieren mogelijk;Stoombad;Sauna;Zwembad;Whirlpool : Afstand tot de piste: 200 meter
Aangeboden door:
€849.00
Het gezellige 4-sterren Hotel delle Alpi ligt op 1.884 m hoogte, op ongeveer 500 m van het centrum van Passo del Tonale. Na slechts ongeveer 150 m bereik je de stoeltjeslift, die je comfortabel naar het skigebied Adamello Ski brengt.
Inrichting
Het hotel is voorzien van een receptie, lobby met Wi-Fi, lift, restaurant, bar, tv-kamer, speelkamer en skischoenruimte. Parkeerplaatsen zijn op basis van beschikbaarheid gratis aanwezig. Een parkeerplaats in de garage (op basis van beschikbaarheid) kan tegen betaling worden gebruikt.
Het wellnessgedeelte heeft een binnenzwembad, whirlpool, sauna, belevenisdouche en stoombad. (tegen betaling, zie informatie ter plaatse).
Verzorging
Het halfpension is inbegrepen in de reisprijs en omvat een uitgebreid ontbijt en een 3-gangenmenu met saladebuffet in de avond. Het kerstdiner op 25 december is ook inbegrepen. Er wordt een galadiner op oudejaarsavond georganiseerd, dat ter plaatse moet worden betaald.
Huisdieren
Belangrijke opmerkingen
Faciliteiten: Lift;Bar;Parkeergarage;Parkeerplaats;Internet;Huisdieren mogelijk;Stoombad;Sauna;Zwembad;Whirlpool
Regio: Val di Sole
Skiregio: Pontedilegno – Tonale
Stad: Passo del Tonale
Rating:
| Land | |
|---|---|
| Regio | |
| Plaats | |
| Faciliteiten | Lift;Bar;Parkeergarage;Parkeerplaats;Internet;Huisdieren mogelijk;Stoombad;Sauna;Zwembad;Whirlpool |
| Sterren | |
| aanbieder | |
| Type vakantie | |
| Vertrekdatum | |
| Aantal personen | |
| Extra | Lift;Bar;Parkeergarage;Parkeerplaats;Internet;Huisdieren mogelijk;Stoombad;Sauna;Zwembad;Whirlpool |
| Afstand tot de piste |