Wintersportvakantie Résidence Le Hameau de Valloire-Valmeinier-Valloire-Valloire-Frankrijk

Wintersportvakantie Résidence Le Hameau de Valloire-Valmeinier-Valloire-Valloire-Frankrijk

249.00

Het gezellige 3-sterren aparthotel Résidence Le Hameau de Valloire ligt op ca. 1,2 km van het centrum van Valloire. De op ongeveer 1,2 km afstand gelegen lift Crêt de la Brive biedt toegang tot het skigebied. , Frankrijk , Valmeinier-Valloire , Valloire
Parkeerplaats;Internet;Lift;Parkeergarage;Huisdieren mogelijk;Laadpaal voor elektr. auto;Fitnessruimte;Zwembad;Stoombad;Sauna : Afstand tot de piste: 2000 meter

Aangeboden door: Snowtrex

Description

Vakantie omschrijving Résidence Le Hameau de Valloire : Rating 8.1

Ligging
Het gezellige 3-sterren aparthotel Résidence Le Hameau de Valloire ligt op ca. 1,2 km van het centrum van Valloire. De op ongeveer 1,2 km afstand gelegen lift Crêt de la Brive biedt toegang tot het skigebied.

Inrichting
Tot de faciliteiten van het duurzame verblijf behoren een receptie, Wi-Fi en lift. Het skimateriaal kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) – op basis van beschikbaarheid.

Wellness
In het wellnessgedeelte vind je een sauna en een hammam. In het binnengedeelte van de accommodatie bevindt zich een verwarmd binnenzwembad (10.00 – 19.00 uur). Wijzigingen van de openingsuren en geldigheidsduur onder voorbehoud.

Kinderen
Kinderstoelen en kinderbedden staan tegen betaling ter beschikking (op aanvraag/op basis van beschikbaarheid).

Entertainment
Het appartementencomplex beschikt over een breed sportaanbod met fitnessruimte, squash en tafeltennis.

Verzorging
Zonder verzorging. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.

Huisdieren

  • Huisdieren welkom (ca. € 65,- per week, zonder voer, max. 1 dier per wooneenheid)

Belangrijke opmerkingen

  • Houd er rekening mee dat, indien de appartementen bij vertrek niet schoon worden achtergelaten, er schoonmaakkosten (€ 60 – 210,-, afhankelijk van het type/de grootte) op de gestorte borg worden ingehouden.
  • Gelieve de borg ter plaatse bij voorkeur met een creditcard te betalen. Mocht dit niet mogelijk zijn, neem dan vóór aankomst contact op met de receptie.
  • Overbezetting met baby’s: niet mogelijk
  • Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.

Reisinformatie

  • check-in: 17:00 – 20:00
  • check-out: tot 10:00

Faciliteiten: Parkeerplaats;Internet;Lift;Parkeergarage;Huisdieren mogelijk;Laadpaal voor elektr. auto;Fitnessruimte;Zwembad;Stoombad;Sauna

Regio: Valmeinier-Valloire

Skiregio: Galibier Thabor

Stad: Valloire

Rating: 8.1

Additional information

Land

Regio

Plaats

Faciliteiten

Sterren

aanbieder

Type vakantie

Vertrekdatum

Aantal personen

Extra

Waardering

Afstand tot de piste

Go to Top